AHŞAP BARBEKÜ UYGULAMASI

AHŞAP BARBEKÜ UYGULAMASI

AHŞAP BARBEKÜ UYGULAMASI

Hem görsel hem de teknik açıdan ahşabın tüm özelliklerini kullanarak oluşturulan “ahşap barbekü uygulama alanları” Ayancık Ahşap teknolojisi ve kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Sizler de Ayancık Ahşap ile iletişime geçerek sizin için en uygun olan ahşap barbekü uygulamasını yaptırabilirsiniz. 

Yaz sıcakları gelip çattı. Bu nedenle de artık herkesin aklına mangal, deniz gibi şeyler gelmeye başladı. Özellikle mangaldan biraz daha farklı olarak barbekü; hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde yaygınlaşmaya başladı. Barbekü tutkunları belediyelerin piknik alanlarını doldurmaya, teras ve balkonlar ise konuklara açılmaya başlandı. Özellikle hafta sonlarının en çok yapılan aktivitelerinden olan barbekü uygulaması, özel alanların olması ile biraz daha fazla tercih sebebi oluyor. 

Özellikle bu dönemde sadece size ait olacak olan barbekü alanları mükemmel olmaz mıydı? Tam bu noktada Ayancık Ahşap, kendin pişir kendin ye eyleminin en izole ve en keyifli olmasını sağlayacak olan ahşap barbekü alanları yaparak sizlerin hizmetine sunuyor. Ahşabın tüm artı özelliklerinden faydalanarak hazırlanan ahşap barbekü uygulama alanları, keyfinize keyif katarak sizleri mutlu ediyor.

Teknik özelliklerin yanı sıra , dış görünüş olarak da muhteşem bir şıklıkta olan ahşap barbekü alanlarını bahçenize, sitenize veya herhangi bir alana yaptırmak oldukça keyifli olacak ve sizin de keyfinize keyif katacaktır. Görsel özelliklerin yanı sıra teknik açıdan da oldukça kaliteli ürünler olan ahşap barbekü uygulaması, ahşabın vermiş olduğu tüm olumlu özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

Dış alanda olduğundan dolayı iklim şartlarına uyumlu olması gereken barbekü alanları, ahşabın tüm koruyuculuğu ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Yaz ve kış fark etmeksizin tüm iklim şartlarına uygun olan ahşap barbekü uygulama alanları, aynı zamanda da sıcak havalarda maksimum serinlik yaratırken, soğuk havalarda da, soğuk havayı geçirmeyerek sıcak bir ortam yaratmanıza ve keyifli bir barbekü keyfi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Sizler de Ayancık Ahşap ile iletişime gerek, yılların tecrübesini kendine deneyimlemiş ve alanında en iyi olan usta bir ekip ile görüşerek bahçenize veya diğer dış alanlarına en uygun olan ahşap barbekü uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen size özel olarak tasarlanacak ve üretilecek olan ahşap barbekü alanları, Ayancık Ahşap Kalitesi ve Ayancık Ahşap teknolojisi ile sizlere sunulmaktadır. 

Yukarı Çık